RASK H Neopren staw sk.S

Available! We ship in 24h
Only %1 left
EAN
SKU
c_940791

Wzmacnia i usztywnia, zmniejsza poziom napięcia mięśni, minimalizuje ból, obrzęki, podnosi temperaturę, poprawiając krążenie krwi, przyspiesza naturalny proces gojenia się.

As low as PLN19.99 gross
discount

Availability

Storege:

Delivery

Order by phone: 32 317 20 00
-
+
High availability

Ściągacz stawu skokowego Spokey RASK H:

 • to zabezpieczenie przed przeciążeniami,
 • stabilizuje i zmniejsza obciążenie stawu oraz podnosi temperaturę, poprawiając krążenie krwi oraz przyspieszając proces gojenia,
 • nie krępuje ruchów oraz nie przemieszcza się podczas noszenia,
 • został wykonany z elastycznego materiału, który doskonale dopasowuje się do anatomii ciała,
 • jest bardzo łatwy do założenia i ściągnięcia.

Opaska Spokey RASK H to odpowiedź na zapotrzebowanie miłośników aktywnego trybu życia. Jest nieoceniony w przypadku urazów i naciągnięć stawów lub mięśni – doskonale sprawdza się jako pomoc przy złagodzeniu uczucia dyskomfortu. Co więcej, poprzez kojące utrzymywanie ciepła i wzmocnienie, stabilizuje oraz zmniejsza obciążenie stawów oraz podnosi temperaturę, tym samym poprawiając krążenie krwi i przyspieszając proces gojenia. Ściągacz stawu skokowego Spokey RASK jest także bardzo łatwy do założenia i ściągnięcia.

Zabezpiecz się przed urazami w trakcie ćwiczeń siłowych

Nasze stawy są często narażone na urazy i przeciążenia, zwłaszcza w przypadku sportów i treningów, w trakcie których spoczywa na nich ciężar całego ciała. Warto więc zaopatrzyć się w ściągacz Spokey RASK, który pełni funkcję wsparcia i stabilizacji stawów. Jego zadaniem jest zmniejszenie obciążeń. To doskonały wybór dla czynnych sportowców – jako profilaktyczna ochrona przy wzmożonym wysyłki. Dzięki swoim właściwościom RASK podnosi temperaturę, poprawiając krążenie krwi oraz przyspieszając proces gojenia.

Elastyczny, oddychający materiał, który wzmacnia i stabilizuje stawy

Neopren stawu kolanowego Spokey SEGRO został wykonany z najwyższej jakości materiałów (70% neopren, 15% poliester, 15% nylon), które pozwalają skórze oddychać. Tkanina doskonale izoluje wilgoć, dzięki czemu przeciwdziała otarciom i odparzeniom, a przy tym jest jednocześnie bardzo elastyczna – pozwala na optymalne dostosowanie opaski do anatomii ciała. Co ważne, zastosowany materiał sprawia, że stabilizator nie przemieszcza się podczas noszenia i nie powoduje ucisku. Dzięki temu ściągacz nie krępuje ruchów, lecz stabilizuje stawy i z powodzeniem może być wykorzystywany w profilaktyce urazów, jako ochrona i zabezpieczenie przed przeciążeniami czy też wsparcie podczas treningu siłowego.

 

Tabela rozmiarów:

 • S: 18,2 - 21,3 cm
 • M: 20,6 - 22,4 cm
 • L: 21,5 - 24,7 cm
 • XL: 22,3 - 25,8 cm

Aby wybrać odpowiedni rozmiar, zmierz obwód kostki w pozycji stojącej.

 

Dane techniczne:

 • Materiał: 70% neopren, 15% poliester, 15% nylon
 • Zapięcie na rzep
 • Rozmiar: S, M, L, XL
Write Your Own Review
You're reviewing:RASK H Neopren staw sk.S